Biz Kimiz?

Genç Host, 2020 Yılında Kurulan Genç Bir Hosting Firmasıdır. Genç Girişimciler Tarafından Kurulan Domain ve Hosting Firmamız Gençlere Fark Yaratır. Özel Hizmetler ve Kampanyalar ile Gençlerimizi Destekliyoruz!

 

Genç Host çeşitli projelerle birçok tecrübe edinmiş genç ekibimiz ile 2020 yılında hosting ve dommain sektörüne yönelip piyasadaki önemli firmalarda görev aldı. Isparta'da kurulan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına aldığı Vergi Levhası ve Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi ile sektöre başarılı bir giriş yaptı. Genç Host olarak sizlere her zaman son teknoloji donanım ve yazılımlar ile hizmet vermeyi kendimize ilke edindik ve bunun için gerekli tüm çabayı göstermekteyiz. Ekibimiz tarafından 7/24 izlenen yurtiçi ve yurtdışı sunucularımızda herhangi bir problem olması durumunda anında müdahale edilmekte ve kesintisiz hizmetin devamlılığı sağlanmaktadır. Sektördeki yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirmekte ve çalıştığımız çözüm ortaklarını özenle seçmekteyiz.

Kurumsal Bilgiler

Yetkili: Ömer Can ÖZDOĞANCI

İleşitim Numarası: 0541 788 5432

 

  • Vergi NO: 6840146707
  • Vergi Dairesi: KAYMAKKAPI
  • YS (Yer Sağlayıcı) Belgesi

 

Firma Adresi: AYAZMANA MAH. 4454 SK. NO: 18 -24A İÇ KAPI NO: 3 MERKEZ/ ISPARTA

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Önceliğimiz TÜRK Gençliği, Gençlerimizin Bütçelerini Düşündüğümüzden En İyi Fiyatları ve Performansları Vermeyi Amaçlıyoruz. Her Zaman Uygun Fiyatlar ile Performanslarımızı Yükselttik. İleriye Dönük ve Geleceğe Yönelik Adımlar Atıyoruz. Her Zaman da Atmaya Devam Edeceğiz!